Pārbaudīti ražotāji

un garantija

info@termo.lv

E-pasts saziņai

+371 22 066 264

Tālrunis saziņai

Gaiss – Gaiss siltumsūkņi

Lūgums ņemt vērā, ka pārskatāmības dēļ tabulās nav attēloti pilnīgi visi modeļi, kuri ir mūsu sortimentā, kā arī to, ka dažādos objektos iekārtām var būt dažāds pielietojums un mērķis un lielākai telpai var derēt arī iekārta ar mazāku jaudu un otrādi, kā arī daļai objektu kā apsildes elements var derēt arī kondicionieris, kas būs izmaksās lētāks, tādēļ, lai precīzi saprastu, kura ir piemērotākā iekārta Jūsu īpašumam, lūgums sazināties ar mūsu speciālistu. Tā gan Jūs, gan mēs varēsim būt droši, ka visi būs apmierināti ar gala rezultātu.

Telpām līdz 30m2

Ražotājs Modelis Enerģijas klase (dzesēšana/sildīšana) Troksnis Wi-Fi Viedais sensors Cena (ar PVN)
MIDEA Breezeless 09 A+++/A+++ Kluss Ir Nav 795 €
Alpic Air Nordic Hyper 20 A+++/A+++ Kluss Ir Nav 985 €
Mitsubishi Diamond Hyper 20 A+++/A+++ Ļoti kluss + 100 EUR Ir no
1 215 €
Daikin Comfora FTXTP-K25 A++/A++ Ļoti kluss +100 EUR Ir 1 335 €
Daikin Stylish 30 A++/A+++ Ļoti kluss Ir Ir +++ 1 800 €

Telpām līdz 50m2

Ražotājs Modelis Enerģijas klase (dzesēšana/sildīšana) Troksnis Wi-Fi Viedais sensors Cena (ar PVN)
MIDEA Breezeless 12 A+++/A+++ Kluss Ir Nav 895 €
Alpic Air Nordic Hyper 40 A+++/A+++ Skaļš Ir Nav 1045 €
Daikin Comfora FTXTP-K35 A++/A++ Ļoti kluss +100 EUR Ir 1 450 €
Daikin Perfera FTXTM-M 30 A++/A+++ Ļoti kluss +100 EUR Ir 1 500 €
Mitsubishi Diamond Hyper 35 A+++/A+++ Vidējs +100 EUR Ir no
1 550 €
Daikin Perfera FTXTM-M 40 A++/A+++ Ļoti kluss +100 EUR Ir 1 750 €

Telpām virs 50 m2

Ražotājs Modelis Enerģijas klase (dzesēšana/sildīšana) Troksnis Wi-Fi Viedais sensors Cena (ar PVN)
MIDEA Mission MB18 A+++/A++ Vidējs Ir Nav 880 €
Alpic Air Nordic Hyper 60 A++ / A+ Skaļš Ir Nav 1200 €
Alpic Air Nordic Hyper 80 A++ / A+ Skaļš Ir Nav 1 315 €
MIDEA Mission MB24 A+++/A++ Skaļš Ir Nav 1 300 €
Mitsubishi Diamond Hyper 50 A++/A++ Vidējs Nav Ir no
1 820 €

*Lielākām telpām būtu nepieciešams izstrādāt detalizētāku piedāvājumu un aprēķinu, balstoties uz telpu konfigurāciju un ēkas tehniskajiem paramteriem.

GAISS – GAISS siltumsūkņi (līdz -25C temperatūrai)

Gaiss – gaiss siltumsūknis var būt efektīvs un ekonomiski izdevīgs apkures risinājums privātmājā vai dzīvoklī.

Tas būs noderīgs komforta uzturēšanai starp kurināšanas reizēm, ja ēkā ir centrālapkure ar cieto kurināmo. Siltumsūknis ierīkojams vietās arī bez centrālapkures. Nelielās telpās apkuri iespējams nodrošināt tikai arī ar siltumsūkņa palīdzību, bez centrālapkures pieslēguma. Siltumsūkni iespējams automatizēt un savienot ar viedtālruni.

Vasarnīcām, pirtīm,  Air BnB mājokļiem

Iekārtu (atkarībā no modeļa) iespējams  automatizēt un savienot ar viedtālruni tādējādi padarot to par lielisku risinājumu, nepastāvīgi apdzīvotās telpās, kur ikdienā pietiek uzturēt zemāku temperatūru, bet reizēs, kad plānots to apmeklēt – attālināti uzstādīt augstāku temperatūru un ierasties jau siltās un patīkamās telpās. Iespējams arī izmantot nedēļas programmēšanas taimeri, kas ļauj izmainīt nepieciešamās telpas temperatūru pa diennakts stundām vai dienām.

Siltumsūkni var izmantot ēku pretaizsalšanas nodrošināšanai – ziemas mēnešos, kad ēka netiek aktīvi izmantota, ar siltumsūkņa palīdzību ir iespējams telpas uzturēt mēreni siltas (var iestatīt jebkuru temperatūru ar 1 grāda soli sākot ar +10C), tādējādi telpās tiek nodrošināta minimālā temperatūra, kas neļauj veidoties mitrumam un pelējumam, ūdens un kanalizācijas caurules tiek pasargātas no sasalšanas.

Papildus iepriekš minētajam, uzstādot gaiss- gaiss siltumsūkni, Jūs iegūstat arī iespēju dzesēt (kondicionēt) telpas, turklāt dzesēšanas nodrošināšanai ir iespēja izmantot visus tos pašus vadības un programmēšanas rīkus.

Telpām ar cieto malkas apkuri

Gaiss- gaiss siltumsūknis ir izdevīgs un parocīgs ēkās, kur ir malkas vai ogļu apkure, ar vai bez centrālapkures sistēmas. Lai atvieglotu kurināšanu un malkas patēriņš būtu mazāks, līdz -25 oC salam ēku var apsildīt tikai ar gaiss-  gaiss siltumsūkni, bet, kad gaisa temperatūra kļūst zemāka, papildus kurināt ar malku. Šādā kombinācijā siltumsūknis tiek ekspluatēts apstākļos, kad tā lietderības parametri ir visaugstākie un malka tiek patērēta salīdzinoši maz.

Iekārtai (atkarībā no modeļa) in vairākas gaisa filtrēšanas pakāpes, kas neļauj izplatīties un vairoties alerģijas izraisošām baktērijām, neitralizē nepatīkamas smaržas un veic gaisa jonizāciju. Izmantojot vairāku siltuma elementu kombināciju, kā, piemēram, malka + siltumsūknis, pie katras kurināšanas reizes siltumsūknis nav jaizslēdz. gaiss- gaiss siltumsūknis  pats skenē telpas gaisu un, ja tas pārsniedz uzstādīto, iekārta pati samazina jaudu vai pārstāj siltuma ražošanu, līdz tas atkal ir nepieciešams. Iespējams arī izmantot nedēļas programmēšanas taimeri, kas ļauj izmainīt nepieciešamās telpas temperatūru pa diennakts stundām.

Papildus iepriekš minētajam, uzstādot gaiss gaiss siltumsūkni, Jūs arī iegūstat iespēju dzesēt (kondicionēt) telpas, turklāt dzesēšanas nodrošināšanai ir iespēja izmantot visus tos pašus vadības un programmēšanas rīkus.

Maziem dzīvokļiem

Gaiss- gaiss siltumsūkni bieži ierīko arī kā pamatapkures veidu, piemēram, vecpilsētas dzīvokļos, kur nav centrālapkures, kā arī daudzdzīvokļu māju dzīvokļos, kur saimnieki ir atteikušies no centrālapkures. Izvēloties šādu risinājumu, nepieciešams rūpīgi izvēlēties apsildāmajai platībai atbilstošas jaudas iekārtu, lai siltuma pietiktu arī tad, kad āra gaisa temperatūra ir zemāka par -15 grādiem.

Citas funkcionalitātes

Bez ierastajām funkcijām atsevišķiem siltumsūkņu modeļiem ir dažādas papildu funkcijas, piemēram, gaisa mitrināšanas un svaiga gaisa pieplūdes funkcija. Radiatora funkcija – sildīšana bez aktīvas gaisa pieplūdes.

Konsultācija

Lai izvēlētos atbilstošu gaiss – gaiss – gaiss siltumsūkni nepieciešams ņemt vērā daudz un dažādus faktorus, tādēļ vislabāk būtu sazināties ar speciālistu, kurš , izprotot Jūsu situāciju, spēs Jums piedāvāt labāko risinājumu. Iespējams, tas būs ekonomiskās klase siltumsūknis ar nedaudz mazāku efektivitāti, iespējams dārgāks, bet ar labāku efektivitāti un ietaupījumu ilgtermiņā !  Zvaniet un izrunāsim !